TurkishTurkish EnglishEnglish

Özel Yazılım Çözümleri

Günümüzde bir çok firma, faaliyet gösterdikleri alanlardan bağımsız olarak, finans, muhasebe, gibi departmanların ihtiyaçlarını karşılayan paket programlar kullanmaktadırlar. Operasyonel süreçlerini de bu tarz sistemlerle takip etmek istediklerinde, ciddi sıkıntılar yaşamaktadırlar. Yazılım, her geçen gün şirketlerin ticari hayatlarındaki en önemli faktör olmaktadır.

Operasyonel süreçlerin dışarıda bırakılarak kullanılan paket program uygulamaları, firmaların büyümelerine paralel bir büyüme gerçekleştiremediği ve kapsam olarak ihtiyaçları karşılayacak çözümler sunamadığı için departmanlar arasında ciddi sıkıntılar oluşturmaya başlar. Bu tarz durumlarda mevcut sistem atılarak, yeni, kapsamı daha da geniş entegre bir kurumsal kaynak planlaması yazılımına geçilir. İş yapış şekillerinizin sektördeki firmalara benzemesi halinde, bu tarz programlar ihtiyaçlarınızı standart olarak karşılayabilir. Ancak, kendinize özel bir takım uygulamaları yazılımın üzerine taşımak istediğinizde, size özel olarak yapılan geliştirmeler, yeni aldığınız sistemin üzerine eklenmeye başladıkça, yazılımınıza ödediğiniz danışmanlık bedelleri, bir süre sonra ciddi boyutlara ulaşabilir. Standart uygulamada olmadığı için de bir takım yazılımsal hatalarla günlerinizi geçiriyor da olabilirsiniz. İşin sonunda yine ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılamayan, yamalı bir sistemle kalırsınız. Ayırdığınız zaman ve ödediğiniz proje bedelleri de ciddi kayıplar olarak karşınıza çıkar.

Yazılım geliştirme ve proje yönetiminde uzman ekiplere sahip DATAKOD, şirketlere özel yazılım çözümleri geliştirirken sağlam bir teknolojik altyapının yanı sıra kullanım kolaylığı sağlayan profesyonel tasarım hizmeti sunmaktadır. Bir web projesi sıfırdan geliştirilebilir ya da hazır bir çözüm şirketin ihtiyaçlarına uygun şekilde özelleştirilebilir; ancak her iki durumda da DATAKOD, belirlenen bütçelere ve beklenilen işlevselliğe uygun projeleri zamanında sonlandırma garantisi vermektedir.

BİLGİ TALEBİNİZ İÇİN

Merak ettiğiniz sorular ve bilgi talebiniz için bizimle irtibata geçiniz.