TurkishTurkish EnglishEnglish

Datakod.Net Plus

Datakod.Net Plus Satış/Dağıtım temelleri üzerini kurulmuş, gerek Windows, IOS, Android mobil cihazlar gerekse de Dizüstü bilgisayarları destekleyen saha satış otomasyonudur. Datakod.Net Plus Soğuk/ Sıcak satış ve sahadan tahsilat işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. En son Microsoft araçlarını kullanan Datakod.Net Plus ile sahada ister offline ister online çalışılabilmektedir. İşletme ve Şube alt yapısı bulunan Datakod.Net Plus ile sahada aynı anda farklı işletme ve şube verileri ile çalışabilmekte ver her işletme ve şubenin kendi parametre,cari,risk,stok, iskonto ve fiyat bilgileri ile kullanılabilmektedir.

Datakod.Net Plus yönetim uygulaması ile saha çalışmaları yönetilebilmekte sahadan gelen siparişler, faturalar ve tahsilatlar Datakod.Net Plus üzerinden ön muhasebe ve genel muhasebe işlemleri yapılabilmekte istenirse de farklı ERP sistemlerine verileri aktarabilmektedir.

Datakod.Net Plus saha uygulamalarında saha personeline stok,stok grubu bazında aylık ve yıllık hedefler tanımlanabilmekte, saha personelide kendi hedeflerini mobil saha uygulamaları üzerinde takip edebilmektedir. Aynı şekilde Bütçe uygulamaları da mobil saha uygulamalarında kullanılabilmekte ve kesilen hizmet faturalarınında otomatikleşmesi ve takibi sağlanmaktadır. Saha personeline parametrik olarak tanımlanabilen primleri raporlayabilir ve takip edebilirsiniz.

Datakod.Net PLUS Digi-Maps desteğiyle personelinizin günlük rutunu haritalardan izleyebilir ve ziyaret ettiği noktalar da online raporlama yapabilirisiniz.

İşletme sahiplerine, profosyonel yöneticilere özel istenilen raporları SMS, E mail yoluyla anlık iletilmesini sağlar. Ayrıca zengin rapor içeriğiyle kullanıcılara detaylı veya özet şekilde analiz yapabilme imkanı vermektedir.


Özellikler

  • Ürün ve hizmetlerin siparişlerinin doğru ve hızlı alınmasını sağlar.
  • Satış, sipariş, iade, ruta göre ziyaret planı.
  • Müşteri cari ve risk limiti takibi, araç stoğu, depozito, promosyon ve indirimlerin takibini yapar.
  • Eleman performasını ve primlendirilmesini sağlar.
  • Satış yapamama nedenleri, penetrasyon, zincir mağaza, ağırlıklı barkod uygulamaları.
  • Uzaktan erişim uygulamaları ile günümüz tüm önemli ihtiyaçlarını karşılar.
  • Saha, distribütör, merkez ve karar destek modülleri ile ölçeklenebilir bir sistemdir.
  • En büyüğünden en küçüğüne kadar tüm satış dağıtım organizasyonlarında verimli olarak uygulanabilir.

BİLGİ TALEBİNİZ İÇİN

Merak ettiğiniz sorular ve bilgi talebiniz için bizimle irtibata geçiniz.