TurkishTurkish EnglishEnglish

Datakod Dsales Netsis / Logo

NETSİS/LOGO üzerinde Windows, IOS, Android destekli mobil cihazlar üzerinde online çalışan, saha bilgilerini talebe göre 3G-GPRS’le ya da Off-line hiçbir ara programa gereksinim duyulmadan kullanan bir saha satış yönetimi yazılımıdır. Soğuk satış/ sıcak satış, alış faturası, iade, birebir değişim, araç sayım, tahsilat (çek, senet, kredi kartı, nakit), ziyaret, rota bilgileri,müşteri son işlem durumları, müşteri cari hareketleri dahil tüm bakiye, vade ve geciken borç durumlarına kadar destekleyen el terminali yazılımına sahiptir. NETSİS/LOGO’ un desteklediği tüm koşulları destekler, ayrıca kendi içinde sepet promosyonlar vb. Farklı iskonto koşulları oluşturabilir.

Sahadaki personellerin tüm faaliyet bilgilerini, araçlarına yüklenen ürünler,getirmesi gereken tahsilatları,ziyaret ettiği ve edemediği müşterileri saat bilgisine kadar raporlayan Netsis / Logo harici birçok rapora da sahiptir.Personel performansını arttırarak pirimlendirilmesini hesaplayıp,karlılığı arttırma stratejilerini destekler.Satış yapamama nedenlerini,penetrasyon, zincir mağaza,ağırlıklı barkod uygulamaları sayesinde sahanın nabzını tutarak müşteri odaklı çözümler sunulmasını sağlamaktadır.Tüm depo stok miktarlarının hatasız şekilde tutulmasını sağlayarak stok maliyetlerini azaltıp karlılığı arttırmaktadır.Uzaktan erişim uygulamaları ile anlık veri akışını sağlayıp ,güvenliği ve kontrolü kullanıcının elinde tutmasını sağlamaktadır.


Özellikler

  • NETSİS/LOGO ile online çalışarak verileri ara yazılım kullanmadan NETSİS/LOGO sistemine ve NETSİS/LOGO sisteminden de el terminallerine aktarır.
  • El terminalleri ve Netbook uygulama seçeneklerine sahiptir.
  • IOS, ANDROID, WINDOWS işletim sistemli akıllı cihazları destekler.
  • Gps kullanımı ile rota planı oluşturur (Google Map).
  • Sıcak satış, Sipariş, satış, iade, müşteri cari ve risk takibi, araç stoğu, depozito, promosyon ve indirimlerin takibini yapar.
  • Eleman performans değerlendirmesi ve primlendirilmesini sağlar.
  • Satış yapamama nedenleri, penetrasyon, zincir mağaza uygulamaları,tartılı ürün barkod uygulamalarını destekler.
  • Kendi içinde koşullar oluşturabilir ve NETSİS/LOGO koşullarını destekler.

BİLGİ TALEBİNİZ İÇİN

Merak ettiğiniz sorular ve bilgi talebiniz için bizimle irtibata geçiniz.